Pomagamy FIRMOM RODZINNYM w usprawnianiu i zarabianiu

Konsultacje Strategiczne i Operacyjne Lean Management, Warsztaty i Szkolenia, Wizyty Lean Mastermind, Studia Podyplomowe

Tutaj możesz bezpłatnie pobrać Kalkulator Oszczędności, dzięki któremu sprawdzisz, jaki będzie Twój potencjalny zysk, po wdrożeniu efektywnych usprawnień w Twojej firmie.

Jak możemy
Ci pomóc?

Program Szybkich Efektów

Możliwe, że masz potrzebę, żeby wprowadzić szybkie usprawnienia w jednym konkretnym obszarze firmy. Może na montażu, pakowaniu, spawaniu, obróbce, wysyłce, przyjęciu, czy wydaniu towaru? A może w biurze, administracji, czy zakupach? Pomożemy poprawić te wyniki nawet o 50%.

Panel Sterowania Firmą

Patrzysz na ogrom danych o swojej firmie i nie wiesz na czym się skupić, żeby zadbać o jej stały rozwój? Pomożemy opracować Panel Sterowania Firmą, dzięki któremu będziesz mierzyć i analizować tylko najważniejsze dane, które zagwarantują rentowność i rozwój Twojego biznesu.

Lean Biznes System

Czyli długofalowa strategia usprawnień i zarabiania. Twój zaangażowany zespół będzie każdego dnia szukał usprawnień, żeby biznes był efektywniejszy i przynosił większe zyski. Pomożemy w poprowadzeniu zespołu do milionowych oszczędności i fantastycznych usprawnień.

Wizyty Strategiczne Lean Mastermind

Czasami wystarczy jedna skuteczna wskazówka. Tylko tyle potrzeba, żeby zmienić działanie swojej firmy i zarabiać znacznie więcej. A jak sądzisz: ile takich wskazówek otrzymasz podczas aż dwunastu Wizyt Strategicznych Lean Mastermind w czołowych firmach produkcyjnych i usługowych w całym kraju?

Systemy Raportowania Online

Żeby rozwijać biznes potrzebujesz jasnej i błyskawicznie dostępnej informacji o najważniejszych wskaźnikach. W ramach projektu usprawnień opracujemy proste narzędzia online, które zapewnią szybkie i skuteczne raportowanie, żebyś wiedział jakie najlepsze decyzje podjąć.

Poznaj Lean to Win

Pracowaliśmy dla
ponad 195 firm

Nasi Konsultanci Strategiczni, Operacyjni
i Trenerzy Biznesu pracowali w swojej bogatej karierze dla ponad 195 firm. Wyróżnia nas bardzo szerokie spojrzenie i doświadczenia
z różnych branż, które pozwalają szybko wyciągać konkretne wnioski i błyskawicznie wprowadzać zyskowne usprawnienia.

Nawet 8 785 000 zł oszczędności
w jednej firmie

Czasem jest to 57% oszczędności naszego czasu. Innym razem 2 x większa produkcja w tym samym czasie i składzie. Czasem niższa wartość zapasów o 4 730 000 zł. Innym razem 8 785 000 zł czy 4 953 792 zł oszczędności  dzięki wydajniejszej pracy. Efekty są zawsze konkretne i warte naszej biznesowej uwagi.

Ludzka życzliwość i
sprawdzony system

Jeśli Twój zespół chce doskonalić firmę to świetnie! Jeśli nie, to zapewne z dwóch powodów: nie wie jak lub brak mu motywacji. Nasz autorski Lean Biznes System pomaga w pierwszym przypadku, bo daje metody, a wrodzony entuzjazm i ludzka życzliwość w tym drugim, bo sprawiamy, że chce się chcieć.

Nasze
książki

100% bezpieczeństwa współpracy

Nasze umowy skonstruowane są w taki sposób, że masz pełne bezpieczeństwo współpracy i całkowitą decyzyjność. Możesz w każdej chwili przerwać prace, gdy zmieni się Twoja sytuacja biznesowa lub priorytety rozwojowe. My zapewnimy Twojemu biznesowi maksymalne korzyści dzięki uformowaniu usprawnień w powtarzalne standardy. Dzięki temu zyskasz komfort i gwarancję stałych efektów.

Lean to Win
w liczbach

+4 0
godzin konsultacji
usprawnień rocznie
+1 0
zadowolonych Klientów w
karierze naszego zespołu
87 0

PLN

nawet takie oszczędności w skali roku
w jednej firmie
0
osób w stałym zespole oraz
kolejne 7 w zespole zewnętrznym
+ 0
firm partnerskich pomagających
w usprawnianiu biznesu

Opinie

Studenci studiów podyplomowych Akademia Lean
w Akademii WSB są zachwyceni praktycznymi
zajęciami i warsztatami. Ten zespół polecam z
całym przekonaniem.

dr Marcin Lis

Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Taka pozytywna energia i profesjonalizm są dosyć
rzadkie w biznesie. Cieszę się, że zdecydowałem się
na usprawnienia produkcji z tymi konkretnymi
ekspertami.

Mariusz Kosień

Prezes Zarządu Sklejka Multi S.A. Bydgoskie Zakłady Sklejek

Długo szukaliśmy wsparcia w temacie usprawnień i lean. Dziś mam poczucie, że dokonaliśmy najlepszego możliwego wyboru decydując się na wsparcie właśnie tego zespołu. Dzięki usprawnieniom i lean poprawiliśmy produktywność z 60 na 80%, terminowość z 60 na 95% i skróciliśmy czas obsługi reklamacji z 14 do 3,5 dnia

Krzysztof Ostrowski

Prezes Zarządu Luxon Sp. z o.o.

Poznałem tę ekipę ekspertów już kilka lat temu. Z przyjemnością obserwuję ich rozwój i świetne efekty usprawnień w firmach. Warsztaty i szkolenia prowadzone na najwyższym poziomie. Polecam gorąco.

Jarosław Juśkiewicz

Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Qway Group

Uzyskaliśmy ponad 95% dostaw do Klientów w terminie. Na stałe zlikwidowaliśmy zaległości w wysyłaniu atestów do Klientów. Skróciliśmy czas przyjęcia towarów na magazyn o 25%. Zlikwidowaliśmy zbędne czynności na magazynie, które zabierały nam 39 dni roboczych w skali roku.

Ireneusz Czarnecki

Prezes Geldbach Polska Sp. z o.o.
Geldbach logo
Doszliśmy do bardzo zadowalających efektów. Poprawiliśmy na stałe wydajność o ponad 20%. W przeliczeniu na liczbę stanowisk i wolumen roczny te efekty przerosły nasze oczekiwania

Tomasz Dąbek

Dyrektor Zarządzający INGRAM MICRO
Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Takie właśnie były warsztaty prowadzone przez zespół Lean To Win. Dzięki temu mogliśmy od razu przenieść konkretne rozwiązania na nasze indywidualne procesy. Bardzo żywiołowy i profesjonalny zespół, który serdecznie polecam.

Mariusz Kacprzyk

Operations Manager Nefab Packaging Poland

Świetny zespół profesjonalistów. Warsztaty i usprawnienia firm na najwyższym poziomie.

Adam Grzesik

Uczę jak zarabiać w Biznesie
Previous slide
Next slide

Opinie