Jak zbudować Kokpit Zarządzania Firmą i w kilka kliknięć widzieć kondycję swojego biznesu?

Warsztaty Strategiczne dla Właścicieli, Sukcesorów i Managerów Firm

Kamil Radom, Andrzej Krótki, Lean to Win
Zestresowany człowiek

Czy chciałbyś/chciałabyś pozbyć się…

 • stresu wynikającego z braku rzetelnych i aktualnych danych, na temat kondycji firmy oraz stanu jej finansów?
 • strat, jakie przynoszą nieskuteczne zmiany i integracje różnych systemów IT?
 • nerwów związanych z trudnym i czasochłonnym pozyskiwaniem danych z różnych raportów w firmie?
 • konieczności codziennego, uciążliwego sprawdzania pracy innych osób?
 • obaw o trafność podejmowanych decyzji, które zmuszony/a jesteś podejmować teraz intuicyjnie, bez danych historycznych i możliwości efektywnej predykcji?

Czy chciałbyś/chciałabyś zyskać…

 • czas, który możesz przeznaczyć na rozwój firmy lub swoje pasje i przyjemności?
 • pieniądze, które możesz przeznaczyć na inwestycje lub integrację Twojego zespołu?
 • energię do nowych działań, która teraz umyka przez szukanie informacji i liczne, zbędne czynności?
 • wiedzę i dane do analizy, które odciążą Ciebie i Twoich najbliższych współpracowników?
 • komfort i łatwość podejmowania trafnych decyzji biznesowych, dzięki oparciu ich na rzetelnych i szybko dostępnych danych?
Spokojny manager firmy rodzinnej
Spokój w firmie, wykres

Ile byłoby dla Ciebie warte…

 • Dostęp do najważniejszych wskaźników o działaniu Twojej firmy w kilka sekund i parę kliknięć?
 • Spokój, bo wszystkie decyzje podejmujesz w oparciu o aktualne dane i konkretne liczby?
 • Satysfakcja, bo przekazałeś/łaś odpowiedzialność za wyniki Twojemu zespołowi i dzięki temu działa on sprawnie i jest z siebie dumny?
 • Możliwość płynnego przejścia do Rady Nadzorczej oraz cieszenia się życiem, bo firma jest samodzielna i świetnie zarabia?
 • Pewność, że narzędzia, z których korzystasz są sprawne, dostosowane do Twojego zespołu i procesów jakie masz w firmie?

Jak to działa?

money

1. Oszczędność czasu i pieniędzy

Zamiast rozwiązań z wielu branż, otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie – Kokpit Zarządzania Firmą – łączący: lean, wizualizację, analizę wskaźników zarządczych, dostęp do uporządkowanych standardów, opracowanych w ramach usprawnienia procesów i bazy wiedzy o firmie. Wszystko w jednym miejscu.

narzędzia

2. Sprawdzone metody i narzędzia

Schematy działania i narzędzia, z których korzystamy powstały w efekcie naszej współpracy z ponad 200 firmami z różnych branż, w tym wieloma firmami rodzinnymi.

3. Społeczność firm nastawionych na sukces

Wiemy, jak trudno jest rozwijać firmę samodzielnie. Dlatego też budujemy społeczność najlepszych polskich firm rodzinnych, nastawionych na rozwój i zarabianie. Dbamy także o możliwość wartościowych benchmarków i networking. 

wsparcie praktyków usprawnień

4. Wsparcie praktyków usprawnień

Ty zajmij się tym, w czym jesteś ekspertem oraz tym co lubisz najbardziej. A my skupimy się na wsparciu Ciebie w zbudowaniu płynnej finansowo, zyskownej i samodzielnej firmy.

Ramowy plan warsztatu:

 • Przegląd kluczowych wskaźników dla Twojego biznesu

Będziemy pracować warsztatowo. Skorzystamy z naszych list kontrolnych i bazy wskaźników opracowanej na podstawie współpracy z ponad 200 firmami z różnych branż. A to wszystko po to, abyś mógł/mogła w spokoju i przy wsparciu ekspertów oraz przedsiębiorców wybrać najważniejsze wskaźniki dla Twojej firmy lub Twojego działu.

 

 • Case Study: omówienie przykładowego Kokpitu Zarządzania na bazie rzeczywistej firmy

Posługujemy się przykładami i case studies. A to wszystko po to, abyś mógł/mogła odnieść najlepsze praktyki do swojego biznesu. Wiemy, że Twoja firma jest wyjątkowa, więc wspólnie zainwestujemy nasz czas na dostosowanie rozwiązań do specyfiki Twojej firmy i jej indywidualnych potrzeb.

 

 • Efektywne raportowanie i obróbka danych bez tracenia cennego czasu

Chcesz, żeby Twój zespół szybko i skutecznie raportował najważniejsze dane, a jednocześnie dobrze rozumiał te wskaźniki oraz brał za nie pełną odpowiedzialność? Na warsztacie pokażemy Ci, w jaki sposób to robić i jak przypisać, nawet indywidualną, odpowiedzialność w prostym i intuicyjnym systemie raportowania.

 

 • Najważniejsze dla Ciebie korzyści z podejścia opartego na wizualizacji kluczowych wskaźników

W tej części warsztatu sprawdzisz, które korzyści wynikające z Kokpitu będą najważniejsze dla Ciebie. Wolisz skupisz się na szybszym podejmowaniu decyzji? Czy na przekazaniu odpowiedzialności za firmę i jej wyniki Twojemu zespołowi? A może najważniejsze będą dla Ciebie automatyzacje i wizualizacje kluczowych wskaźników? A może chcesz tego wszystkiego na raz? 

 

 • Plan wdrożenia Kokpitu w firmie: jakie kroki należy wykonać, aby szybko i skutecznie korzystać z Kokpitu Zarządzania w Twojej firmie

Zaplanujesz swój indywidualny Kokpit i ścieżkę jego powstawania, żeby efektywnie i sprawnie wprowadzić go w Twojej firmie. Skorzystasz z porad ekspertów, którzy pomogą wybrać najważniejsze wskaźniki oraz ze wsparcia innych przedsiębiorców, managerów i ich nieocenionych doświadczeń biznesowych. 

Opinie naszych Klientów

Na warsztacie dowiesz się, jak zbudować Kokpit Zarządzania Firmą dostosowany do potrzeb Twojej branży oraz oparty na adekwatnych i pomocnych wskaźnikach.

 

Narzędzia, których chcemy Cię nauczyć wykorzystujemy także w swojej pracy i dzięki nim pomagamy kilkudziesięciu firmom rocznie.

Kim jesteśmy?

AK_LTW_Easy-Resize.com

Andrzej Krótki 

Konsultant Strategiczny Lean, Prezes LEAN TO WIN, szkoleniowiec i wdrożeniowiec lean z ponad dziesięcioletnim stażem. Autor branżowej książki pt.: “Skuteczny Lider Lean”. Wykładowca na UE we Wrocławiu i Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Od wielu lat pomaga firmom w usprawnianiu procesów produkcyjnych, usługowych, administracyjnych i sprzedażowych. Jeśli miałby wybierać swoją ulubioną metodę lean wybrałby Zarządzanie Wizualne, ponieważ naprawdę pomaga ono zobaczyć procesy i wynikające z nich wyzwania.

W wolnym czasie chętnie uprawia sport, bliska jest mu zwłaszcza piłka nożna i narty biegowe. Nie wyobraża sobie życia bez rodziny i przyjaciół

Pomagał już takim markom jak m. in.: KGHM, RABEN, INGRAM Micro, STOLBUD, GREENBRIER, TRYUMF, Protech, Ceba Baby, Rawag, Unimot, Omega, Lesaffre, Geldbach, Thermoplast, Newag, Jamar, Rothlehner, Wolbrom, Prymat, Nutricia, Poltra, APA Group czy Kirchhoff. 

Kamil Radom

Ekspert Lean Management, Wiceprezes LEAN TO WIN, trener i wdrożeniowiec lean z dziesięcioletnim doświadczeniem. Wykładowca na UE we Wrocławiu i Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Pomaga przedsiębiorcom i managerom we wprowadzaniu usprawnień i zarabianiu pieniędzy. Osiąga najlepsze efekty dzięki zaangażowaniu zespołów do skutecznego standaryzowania pracy. Prywatnie realizuje się jako wokalista rock’owy. 

Największy entuzjasta wśród entuzjastów. Uwielbia poznawać nowych ludzi. Jest zawsze uśmiechnięty i pełen energii do działania. Uwielbia swoją pracę bo, każdy projekt to wyzwanie, które pozwala na nowo spojrzeć na każdą organizację i jej potrzeby. A tym samym, daje możliwość wprowadzenia rozwiązań, które dają efekty i satysfakcję z osiąganych rezultatów.

Pomagał markom: KGHM – Huta Miedzi Głogów, Opakomet, Avisa, Good Food, Cemet, PESA, Worwo, Stolbud, Sklejka-Multi SA, Millano, Luxon Led, Erkado, Zamel, Intermag, Mirage Boats, Zamech, Prestige Glass, Rawag, Unimot, Omega, SKF, Neapco, Celiko, OSM Łowicz, ATT, Spec Wood, Azoty Chorzów, i wiele innych.

Kamil Radom, Lean to Win

Tak o nas mówią:

Współpracowaliśmy m.in z:

Opinie naszych Klientów

Czego nauczysz się na warsztatach i jakie rozwiązania poznasz?

najważniejsze wskaźniki
Jak dobrać najważniejsze wskaźniki dla Twojego biznesu.
jak mierzyć 1
Jak i co mierzyć, aby móc podejmować trafne decyzje, oparte na analizie aktualnych i rzetelnych danych.
5
Jak odzyskać święty spokój, dzięki stałemu dostępowi online do wskaźników obrazujących kondycję, procesy oraz wyniki Twojej firmy.
Konfiguracja kokpitu 1
Jak opracować Kokpit Zarządzania Firmą, żeby na bieżąco widzieć najważniejsze wskaźniki Twojej firmy i podejmować szybkie decyzje biznesowe.

Zobacz, jak mógłby wyglądać Twój Kokpit Zarządzania

Kliknij, aby powiększyć

Satysfakcja gwarantowana

Jeżeli w przeciągu 3 dni od warsztatu uznasz, że nie spełnił on Twoich oczekiwań. Napisz do nas, a zwrócimy Ci pełną kwotę.  Nic nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać.

Gwarancja satysfakcji z warsztatów lean dla firm rodzinnych

Gdzie i kiedy się odbędzie:

Dla Twojej wygody warsztat odbędzie się online

w dniu: 15.04.2021 r. (czwartek)

w godzinach 9:00 – 16:00

Ile to kosztuje?

Z jednej strony nasze doświadczenia z pomocy ponad 200 firmom są bezcenne. Dodatkowo sami wydajemy kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie na rozwój i szkolenia. 

Z jednej strony wiemy, że schematy, metody i narzędzia zawarte w warsztacie są warte kilkadziesiąt tysięcy złotych, bo pomagają zaoszczędzić kilkaset.

A z drugiej strony, chcemy pomóc jak największej liczbie właścicieli, sukcesorów i managerów, aby odzyskali swoją wolność, czas na pasje i byli spokojni o swoją sytuację finansową. A wszystko to, dzięki samodzielnej i zyskownej firmie, która zadba o ich przyszłość i święty spokój.

Wartość rynkowa warsztatu to 1 210 PLN netto

Co dostaniesz podczas warsztatów:

Szkolenie z obsługi Kokpitu Zarządzania Firmą, abyś mógł korzystać z niego najlepiej jak to możliwe.

Case study z firmy, bo warto uczyć się na sukcesach innych firm i konkretnych przykładach.

Listę najważniejszych wskaźników niezbędnych w firmie , żebyś wiedział(a), które wybrać dla Twojego biznesu.

Wsparcie ekspertów i innych przedsiębiorców niezbędne do zyskownego rozwoju Twojego biznesu i Ciebie jako lidera. 

Plan działań wdrożenia Kokpitu Zarządzania Firmą dostosowany do Twojego biznesu, jego indywidualnej sytuacji i potrzeb.

Bonus:

To nie wszystko, zapisując się na warsztat otrzymasz od nas dodatkowy bonus:

Konsultację Strategiczną

w zakresie budowy Kokpitu Zarządzania w Twojej firmie – wartość 591 PLN netto

OFERTA SPECJALNA: 

bilet o wartości 1 210 PLN netto 

+

bonus o wartości 591 PLN netto 

ŁĄCZNIE: 1801 PLN netto

teraz za jedyne 1210 PLN netto

zamiast: 1 801 PLN netto

UWAGA: rekomendujemy udział w warsztacie Właścicielom, Sukcesorom i Managerom


Chcesz zapisać więcej osób ze swojej firmy? Chcesz dowiedzieć się, czy warsztat jest dla Ciebie? Masz inne pytania?  Napisz do nas wiadomość na adres: [email protected], a my oddzwonimy, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Sprzedaż warsztatu trwa jeszcze:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się na warsztat

Pozwól, że opowiemy Ci swoją historię.

Ponad rok temu nasza poprzednia firma przeszła duży wstrząs. Konflikt wspólników doprowadził poważnego kryzysu i podziału firmy. Wyciągnęliśmy z tego kosztowną, ale bardzo ważną i wartościową lekcję. 

Podjęliśmy decyzję o budowie nowej firmy i nowej marki, aby nadal móc pomagać firmom rodzinnym w usprawnianiu procesów i zarabianiu na bardzo konkurencyjnym rynku.

Jak udało nam się to zrobić, że pomimo pandemii i kryzysu gospodarczego, rozwijamy nasz biznes dalej?

Uczymy się razem z naszymi Klientami. Słuchając ich wyzwań, dopracowaliśmy i rozwinęliśmy narzędzia pomagające budować samodzielny i zyskowny biznes.

Wiemy jak to jest być po stronie przedsiębiorców, bo po prostu sami nimi jesteśmy. Kokpit Zarządzania Firmą wykorzystujemy w swojej codziennej pracy i pozwala nam on na podejmowanie najlepszych decyzji.

Wyzwania związane z pandemią doprowadziły nas do budowy modelu, w którym jesteśmy w stanie pomagać firmom rodzinnym niemal w 100% zdalnie, jeszcze bardziej oszczędzając czas i pieniądze naszych Klientów.  

 

 

 

   

Call Now Button