KONFERENCJA LIDERÓW LEAN ONLINE:

KONFERENCJA LIDERÓW LEAN ONLINE:

czym się zajmują, jak awansują, jak usprawniają firmy, skąd czerpią frajdę z pracy

czym się zajmują, jak awansują, jak usprawniają firmy, skąd czerpią frajdę z pracy

Termin: 10.03.2022
Godz.: 12:00 - 14:00

Formuła:
online

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dla kogo jest ta Konferencja?

Czego dowiesz się na Konferencji:

poznasz doświadczenia Liderów Lean, którzy usprawniają firmy i swoje życie

dowiesz się, jakie kompetencje pomagają awansować i zarobić więcej w biznesie

zobaczysz, jaką frajdę mogą czerpać z pracy Liderzy Lean

dowiesz się, jakie korzyści czerpią firmy z lean'owych umiejętności swoich pracowników

poznasz przykłady zyskownych usprawnień wprowadzonych w firmach

sprawdzisz, czy lean i usprawnienia to coś dla Ciebie

Program:

Godziny prelekcji

Tematy wystąpień

Prelegenci

12:00 – 12:15

Rozpoczęcie Konferencji i powitanie Uczestników

12:15 – 12:45

Od betonu do Lidera Lean – droga kręta, ale wartościowa
 
+ sesja Q&A

12:45 – 13:15

Rozwój człowieka a rozwój firmy – lean i standaryzacja

+ sesja Q&A

 

13:15 – 13:45

Samorząd 4.0 – robotyzacja procesów biznesowych w usługach publicznych

+ sesja Q&A

13:45 – 14:00

Podsumowanie i zakończenie Konferencji

Prelegenci:

Kierownik Produkcji w firmie Cartonplast Polska. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu. Swoją karierę jako menadżera rozpoczął w zakładzie produkcji mas bitumicznych. Następnie zajął się zarządzaniem produkcją betonu towarowego w czterech zakładach zlokalizowanych na terenie śląska oraz małopolski należącymi do światowego lidera produkcji cementu firmy Dyckerhoff. 

 

Zarządzał również zakładem produkcji betonu komórkowego. Dziś zarządza produkcją w firmie CARTONPLAST. Absolwent Akademii Lean Management w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

 

 

W wolnym czasie interesuje się sportem i spędzaniem czasu z synami.

Wielka fanka ciągłego doskonalenia. Dziś realizuje się jako Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Procesów Produkcji w firmie Nowodvorski Lighting. Z firmą związana jest już od 10 lat. Zna ją na wylot, gdyż awansowała od montażysty, poprzez lidera liniowego aż do obecnie zajmowanego stanowiska. 


Ukończyła studia podyplomowe w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, na kierunku Akademia Lean Management.


W wolnym czasie lubi długie wędrówki z psem i taniec.

Zastępca Dyrektora Centrum Usług Wspólnych w Dąbrowie Górniczej, samorządowiec. Absolwent Master of Business Administration na Akademii WSB.

 

Pasjonat stosowania prostych usprawnień, lean oraz systemów informatycznych w życiu zawodowym i prywatnym.

 

W wolnym czasie uwielbia biegać. Obecnie student studiów podyplomowych w Akademii WSB na kierunku Akademia Lean Management.

Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB. Doktor nauk technicznych, ekspert w zakresie systemów jakości, zarządzania projektami innowacyjnymi, systemów zintegrowanych.

Wieloletni manager na poziomie Executive w Orange S.A. Posiada bogate doświadczenie korporacyjne zdobyte w międzynarodowych firmach usługowych, był zatrudniony na kluczowych stanowiskach menedżerskich związanych z zarządzaniem jakością i procesami, marketingiem, zarządzaniem projektami oraz obsługą klienta.

 

Przewodniczący Rady Ekspertów w Akademii WSB oraz Wiceprezes Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa oddział w Dąbrowie Górniczej, Wiceprzewodniczący Komisji ds. Innowacyjności, Konkurencyjności i Współpracy Nauki z Biznesem działającej przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Wiceprezes Zarządu Śląskiego Związku Pracodawców Lewiatan.

Konsultant Strategiczny Lean, Prezes LEAN TO WIN i współtwórca Kokpitu Zarządzania Biznesem. Autor bestsellera branżowego pt.: “Skuteczny Lider Lean”. Wykładowca w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej i na UE we Wrocławiu.

Od ponad 10 lat pomaga firmom w mierzeniu i usprawnianiu procesów produkcyjnych, usługowych, administracyjnych i sprzedażowych.

Pomagał już takim markom jak m. in.: KGHM, RABEN, INGRAM Micro, STOLBUD, GREENBRIER, TRYUMF, Protech, Ceba Baby, Rawag, Unimot, Lesaffre, Geldbach, Thermoplast, Newag, Jamar, Prymat, Nutricia, Poltra, APA Group czy Kirchhoff.

W wolnym czasie chętnie uprawia sport, bliska jest mu zwłaszcza piłka nożna i narty biegowe.

Każda osoba uczestnicząca na żywo w naszej Konferencji,
otrzyma od nas prezenty w postaci:

infografik z Konferencji

specjalnej bonifikaty na studia podyplomowe w Akademii WSB

Zapisz się na Konferencję:

Poznaj opinie uczestników naszych szkoleń i warsztatów

Długo szukaliśmy wsparcia w temacie usprawnień i lean. Dziś mam poczucie, że dokonaliśmy najlepszego możliwego wyboru decydując się na wsparcie właśnie tego zespołu. Jaki był rezultat wspólnych prac? Podniesiona wydajność produkcji z 60 na 80%, poprawiona terminowość z 60 na 95%. Dodatkowo, wszystkie te wyniki osiągamy przy tych samych zasobach.
Krzysztof Ostrowski
Prezes Zarządu Luxon Sp. z o.o.
Doszliśmy do bardzo zadowalających efektów. Poprawiliśmy na stałe wydajność o ponad 20%. W przeliczeniu na liczbę stanowisk i wolumen roczny te efekty przerosły nasze oczekiwania
Tomasz Dąbek
Dyrektor Zarządzający INGRAM MICRO
Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Takie właśnie były warsztaty prowadzone przez zespół Lean To Win. Dzięki temu mogliśmy od razu przenieść konkretne rozwiązania na nasze indywidualne procesy. Bardzo żywiołowy i profesjonalny zespół, który serdecznie polecam.
Mariusz Kacprzyk
Operations Manager Nefab Packaging Poland
Zatrudniamy ponad 230 pracowników, a jednocześnie jesteśmy firmą rodzinną. (…) Postanowiliśmy zaprosić Kamila, Andrzeja i Denisa do naszej biznesowej rodziny, ponieważ zaproponowali oni spójne i rzeczowe podejście, do wdrażania kultury ciągłego doskonalenia. (…) Osiągnęliśmy bardzo zadowalające , choć na pewno nie ostateczne, efekty biznesowe. Wspólnie działamy, doskonalimy się i rozwijamy dalej!
Bartosz Ścieżyński
Wspólnik w firmie rodzinnej Instal-Projekt
Chcieliśmy, jak najlepiej, wykorzystać potencjał naszej organizacji, bez konieczności dodatkowych inwestycji, dlatego też zdecydowaliśmy się na doradztwo w zakresie optymalizacji naszych procesów.
W kluczowym obszarze, zwiększyliśmy wydajność z 450 szt. na zmianę do 700 szt. na zmianę. Współpracę z pomyślnością kontynuujemy i realizujemy kolejne usprawnienia.
Jarosław Cebula
Prezes Ceba Sp. z o.o.
Taka pozytywna energia i profesjonalizm są dosyć rzadkie w biznesie. Cieszę się, że zdecydowałem się na usprawnienia produkcji z tymi konkretnymi ekspertami.
Mariusz Kosień
Prezes Zarządu Sklejka Multi S.A. Bydgoskie Zakłady Sklejek
Pracownicy LEAN TO WIN całą swoją wiedzę i doświadczenie przekazują w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego uczestnika organizowanych przez nas szkoleń. Tematy omawiane podczas każdego szkolenia zostają ujęte w nowatorski i interesujący sposób, przez co znacząco podnoszą poziom świadomości uczestników. Wszystkie szkolenia prowadzone są metodą warsztatową, bazującą na dużej dawce przykładów z rzeczywistych wdrożeń i doświadczeń oraz spora ilość ćwiczeń przybliżających uczestnikom wykorzystanie omawianych rozwiązań w praktyce.
Joanna Jarosz-Opolka
Właściciel EFFECT Ośrodek Szkoleń i Informacji
Partnerzy wydarzenia
Call Now Button