Bezpłatny trening online

W jaki sposób zaoszczędziliśmy 80 minut dziennie z życia właściciela firmy na raportowaniu danych i analizie KPI bez wielkich inwestycji w systemy IT?

Termin:
18 marca, czwartek
godz. 14:00 – 15:30

Paweł Czabak, Andrzej Krótki z Lean to Win

Bezpłatny trening odbędzie się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

6 powodów, dla których warto zapisać się na webinar

1. Nauczysz się na jakie wskaźniki kłaść największy nacisk w zarządzaniu biznesem, żeby podejmować najlepsze możliwe decyzje.
2. Sprawdzisz, w jaki sposób właściciel firmy szybko odzyskał spokój, wykorzystując wizualizacje oraz automatyzacje raportowania wskaźników zarządczych, bez dodatkowych inwestycji w systemy IT.

 

3. Dowiesz się w jaki sposób lider może zaktywizować swój zespół, rozwinąć jego świadomość biznesową i włączyć go w odpowiedzialność za biznes i jego wyniki
4. Nauczysz się jak sprawnie wizualizować najważniejsze KPI i automatyzować raportowanie w swojej firmie jednocześnie oszczędzając setki godzin rocznie swojego zespołu.

 

5. Poznasz burzliwą historię rozwoju firmy rodzinnej LC Elektronik i jej modelu zarządzania w specyficznej branży produkcji elektronicznej.

 

6. Poznasz innych przedsiębiorców, managerów i właścicieli oraz ich wyzwania związane z zarządzaniem. Będziesz także mieć okazję zadać swoje pytanie prowadzącym, podczas sesji Q&A, na które otrzymasz praktyczną i konkretną odpowiedź.

Dla kogo jest ten trening online?

Każda osoba uczestnicząca na żywo w tym Webinarze, która zostanie do końca, otrzyma od nas praktyczny prezent niespodziankę, w postaci dostępu do dodatkowych materiałów szkoleniowych związanych zarządzaniem opartym na wizualizacji Lean Management.

Zapisz się na webinar

Kto poprowadzi trening?

Andrzej Krótki  

Konsultant Strategiczny LeanPrezes LEAN TO WIN, szkoleniowiec i wdrożeniowiec lean z ponad dziesięcioletnim stażem. Autor bestsellera branżowego pt.: “Skuteczny Lider Lean”. Wykładowca na UE we Wrocławiu i w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Od wielu lat pomaga firmom w usprawnianiu procesów produkcyjnych, usługowych, administracyjnych i sprzedażowych. Jeśli miałby wybierać swoją ulubioną metodę lean wybrałby Zarządzanie Wizualne, ponieważ naprawdę pomaga ono zobaczyć procesy i wynikające z nich wyzwania.

W wolnym czasie chętnie uprawia sport, bliska jest mu zwłaszcza piłka nożna i narty biegowe. Nie wyobraża sobie życia bez rodziny i przyjaciół

Pomagał już takim markom jak m. in.: KGHM, RABEN, INGRAM Micro, STOLBUD, GREENBRIER, TRYUMF, Protech, Ceba Baby, Rawag, Unimot, Omega, Lesaffre, Geldbach, Thermoplast, Newag, Jamar, Rothlehner, Wolbrom, Prymat, Nutricia, Poltra, APA Group czy Kirchhoff. 

Andrzej Krótki
Paweł Czabak

 Paweł Czabak

Współwłaściciel i sukcesor LC Elektronik, niepoprawny optymista, wielbiciel zmian i kreatywnego myślenia, Wiceprezes Stowarzyszenia Marfan Polska. Książki jeszcze nie wydał, ale pisze dzienniki.

Od zawsze żyje na pełnej prędkości, choć czasami przez to wypada z zakrętów. Nie znajdziesz w jego słowniku słów „nie da się” albo „lepsze jest wrogiem dobrego”. Sukcesor w rodzinnej firmie wyznający zasadę, że człowiek jest zawsze najważniejszy.

Pragnie tak zorganizować swoją firmę, aby ta nie tylko działała, ale rozwijała się przy jak najmniejszym jego udziale. Dlatego tak ważne w jego działaniu są wskaźniki oraz monitorowanie i doskonalenie procesów. Chce aby jego organizacja była samodzielna, niezależna od ciągłej obecności właściciela.

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, geek. Prowadzi wieczorne wykłady o astronomii i podróżach w kosmos.

Poznaj opinie uczestników naszych szkoleń i warsztatów

“Sprawiłeś że chciało mi się nauczyć autoprezentacji, która przyciąga ludzi jak magnes” 

Dawid Sagan  –  Właściciel Elemental Studio Architekt

„Dopasowanie programu szkolenia do aktualnych potrzeb. Nie ma powtarzalności i słuchania tylko teorii. Polecam!

pracownik Santander Global Operations

„Uwielbiam Twój styl, cieszę się, że możemy się od Ciebie uczyć”

opinia na temat szkoleń Andrzeja Krótkiego w Akademii WSB

“Jak zawsze było przekozacko! Andrzej – jesteś naszym wzorem szkoleniowca idealnego!”

pracownik firmy rodzinnej INSTAL-PROJEKT

„Andrzej zadawał trudne pytania i prowadził nas do prostych, ale bardzo ważnych wniosków. Zaczęliśmy rozumieć o co w tym wszystkim chodzi i wciąż kontynuujemy współpracę”. 

Ireneusz Czarnecki – Prezes GELDBACH Polska.

„W skali 1-6, daję 10 :)”

opinia na temat zajęć Andrzeja Krótkiego w Akademii WSB

„I wtedy przypomniały mi się Twoje warsztaty, przeprowadzone po mistrzowsku. Zdałam sobie sprawę, że naprawdę dużo z nich wyniosłam (…) Oby więcej  ludzi z Twoim optymistycznym podejściem, energią i zaangażowaniem!” 

Anna Żbikowska – księgowa z firmy rodzinnej INSTAL-PROJEKT

Webinar już za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Partnerzy wydarzenia:

Call Now Button
Strona korzysta z plików Cookie, zapoznaj się z polityką prywatności tutaj.