WEBINAR

Jakie wskaźniki mierzyć w usługach, żeby zapewnić rozwój biznesu?

Termin:
7 lipca, środa
godz. 14:00 – 15:00

Jakie wskaźniki mierzyć w usłygach. Webinar Patrycja Mstowska, Andrzej Krótki

Bezpłatny WEBINAR odbędzie się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Czego się nauczysz na webinarze?

1. Jaka jest skuteczna droga do rozwoju biznesu w branży usługowej i sprzedaży
2. Jakie wskaźniki są kluczowe dla śmiałego wzrostu na rynku i rozwoju firmy

 

3. Jak skutecznie angażować zespół do mierzenia procesów i usprawnień, żeby wyciągał wnioski i świadomie doskonalił cały biznes
4. Jak przejść drogę od bycia managerem do budowy własnego biznesu 
5. Jak delegować odpowiedzialność za firmę w zespole i jednocześnie budować wielkie zaangażowanie współpracowników

Dla kogo jest ten WEBINAR?

Ten WEBINAR to pierwszy krok do zyskania:

  • wyjątkowych wyników finansowych dzięki podejmowaniu najlepszych możliwych decyzji opartych na najważniejszych wskaźnikach biznesu,
  • spokoju z przekazania odpowiedzialności za wyniki Twojemu zespołowi, dzięki czemu będzie działał on sprawnie i samodzielnie,
  • większej ilości wolnego czasu, dzięki wiedzy na temat metod optymalizacji raportowania, zarządzania wizualnego oraz dostępu do najważniejszych wskaźników firmy w kilka sekund, które pozwolą patrzeć na procesy biznesowe z lotu ptaka,
  • budowy samodzielności Twojej firmy, abyś mógł (-a) zająć się tematami strategicznymi lub po prostu przyjemnościami na jakie masz ochotę,
  • satysfakcji z budowania jasnej,  pełnej szacunku komunikacji przy jednoczesnym odnoszeniu się do KPI i monitoringu procesów. 

Każda osoba uczestnicząca na żywo w tym Webinarze, która zostanie do końca, otrzyma od nas praktyczny prezent niespodziankę, w postaci dostępu do dodatkowych materiałów szkoleniowych dotyczących narzędzi Lean Management.

Zapisz się na webinar

Kto poprowadzi trening?

Patrycja Mstowska   

jest przedsiębiorcą i inwestorem. Od 7 lat prowadzi z sukcesami własną firmę rekrutacyjną, działającą na rynku niemieckim, która obecnie zatrudnia blisko 200 osób.

Od 13 lat związana z branżą HR, zdobywała doświadczenie zarówno w międzynarodowej korporacji, jaki i w agencjach zatrudnienia i doradztwa personalnego.


Jest absolwentką studiów MBA patronowanych przez Franklin University w USA, Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz ukończyła dodatkowe studia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W ostatnich latach uczestniczyła w wielu szkoleniach, min. w prestiżowym Business Mastery Tony’ego Robbinsa na Florydzie w USA, oraz pakiecie szkoleń biznesowych Master Business Training prowadzonym przez Rowińska Business Coaching.


Jest współautorką książki ‚Jak stworzyć swój pierwszy biznes’, która jest dedykowana dla tych, którzy myślą o założeniu własnej firmy, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać, oraz tych którzy mają już swoją działalność i chcą dowiedzieć się, jak lepiej ją prowadzić. W 2022r. planowana jest nowa edycja książki oraz premiera kolejnej pozycji, która również wspierać będzie przedsiębiorców.


Prywatnie skupiona na rodzinie, podróżach, oraz swojej drodze do doskonałości w karate. W biznesie eksperymentuje dużo i działa dynamicznie. Stara się gromadzić wokół siebie ludzi, dla których ‚nie da się’ jest ostatnią pozycją w słowniku.  

Patrycja Mstowska 2

Andrzej Krótki  

Konsultant Strategiczny LeanPrezes LEAN TO WIN, szkoleniowiec i wdrożeniowiec lean z ponad dziesięcioletnim stażem. Autor bestsellera branżowego pt.: “Skuteczny Lider Lean”. Wykładowca na UE we Wrocławiu i w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Od wielu lat pomaga firmom w usprawnianiu procesów produkcyjnych, usługowych, administracyjnych i sprzedażowych. Jeśli miałby wybierać swoją ulubioną metodę lean wybrałby Zarządzanie Wizualne, ponieważ naprawdę pomaga ono zobaczyć procesy i wynikające z nich wyzwania.

W wolnym czasie chętnie uprawia sport, bliska jest mu zwłaszcza piłka nożna i narty biegowe. Nie wyobraża sobie życia bez rodziny i przyjaciół

Pomagał już takim markom jak m. in.: KGHM, RABEN, INGRAM Micro, STOLBUD, GREENBRIER, TRYUMF, Protech, Ceba Baby, Rawag, Unimot, Omega, Lesaffre, Geldbach, Thermoplast, Newag, Jamar, Rothlehner, Wolbrom, Prymat, Nutricia, Poltra, APA Group czy Kirchhoff. 

Andrzej Krótki, strategiczny konsultant lean

Poznaj opinie uczestników naszych szkoleń i warsztatów

Długo szukaliśmy wsparcia w temacie usprawnień i lean. Dziś mam poczucie, że dokonaliśmy najlepszego możliwego wyboru decydując się na wsparcie właśnie tego zespołu. Jaki był rezultat wspólnych prac? Podniesiona wydajność produkcji z 60 na 80%, poprawiona terminowość z 60 na 95%. Dodatkowo, wszystkie te wyniki osiągamy przy tych samych zasobach.
Krzysztof Ostrowski
Prezes Zarządu Luxon Sp. z o.o.
Doszliśmy do bardzo zadowalających efektów. Poprawiliśmy na stałe wydajność o ponad 20%. W przeliczeniu na liczbę stanowisk i wolumen roczny te efekty przerosły nasze oczekiwania
Tomasz Dąbek
Dyrektor Zarządzający INGRAM MICRO
Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Takie właśnie były warsztaty prowadzone przez zespół Lean To Win. Dzięki temu mogliśmy od razu przenieść konkretne rozwiązania na nasze indywidualne procesy. Bardzo żywiołowy i profesjonalny zespół, który serdecznie polecam.
Mariusz Kacprzyk
Operations Manager Nefab Packaging Poland
Zatrudniamy ponad 230 pracowników, a jednocześnie jesteśmy firmą rodzinną. (…) Postanowiliśmy zaprosić Kamila, Andrzeja i Denisa do naszej biznesowej rodziny, ponieważ zaproponowali oni spójne i rzeczowe podejście, do wdrażania kultury ciągłego doskonalenia. (…) Osiągnęliśmy bardzo zadowalające , choć na pewno nie ostateczne, efekty biznesowe. Wspólnie działamy, doskonalimy się i rozwijamy dalej!
Bartosz Ścieżyński
Wspólnik w firmie rodzinnej Instal-Projekt
Chcieliśmy, jak najlepiej, wykorzystać potencjał naszej organizacji, bez konieczności dodatkowych inwestycji, dlatego też zdecydowaliśmy się na doradztwo w zakresie optymalizacji naszych procesów.
W kluczowym obszarze, zwiększyliśmy wydajność z 450 szt. na zmianę do 700 szt. na zmianę. Współpracę z pomyślnością kontynuujemy i realizujemy kolejne usprawnienia.
Jarosław Cebula
Prezes Ceba Sp. z o.o.
Taka pozytywna energia i profesjonalizm są dosyć rzadkie w biznesie. Cieszę się, że zdecydowałem się na usprawnienia produkcji z tymi konkretnymi ekspertami.
Mariusz Kosień
Prezes Zarządu Sklejka Multi S.A. Bydgoskie Zakłady Sklejek
Pracownicy LEAN TO WIN całą swoją wiedzę i doświadczenie przekazują w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego uczestnika organizowanych przez nas szkoleń. Tematy omawiane podczas każdego szkolenia zostają ujęte w nowatorski i interesujący sposób, przez co znacząco podnoszą poziom świadomości uczestników. Wszystkie szkolenia prowadzone są metodą warsztatową, bazującą na dużej dawce przykładów z rzeczywistych wdrożeń i doświadczeń oraz spora ilość ćwiczeń przybliżających uczestnikom wykorzystanie omawianych rozwiązań w praktyce.
Joanna Jarosz-Opolka
Właściciel EFFECT Ośrodek Szkoleń i Informacji

Webinar już za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Partnerzy wydarzenia
Call Now Button