WEBINAR

Jakie wskaźniki śledzić w branży
 e-commerce i produkcji
, żeby wzrastać o ponad 20% rocznie?

Termin:
26 maja, środa
godz. 13:00 – 14:00

Andrzej Krótki, Radosław Witek

Bezpłatny trening odbędzie się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Podczas WEBINARU dowiesz się:

1. Jaka jest skuteczna droga do rozwoju biznesu w branży e-commerce i produkcji na case study firmy VIVIO
2. Jakie wskaźniki są kluczowe dla stabilnego i śmiałego wzrostu na rynku i rozwoju firmy o ponad 20% w skali roku

 

3. Jak skutecznie angażować zespół do mierzenia procesów i wskaźników, żeby wyciągał wnioski i świadomie doskonalił cały biznes
4. Jakie najlepsze praktyki pomagają właścicielowi biznesu w zdalnym prowadzeniu firmy z odległości ponad 3000 km
5. Jak delegować odpowiedzialność za firmę w zespole i jednocześnie budować zaangażowanie pracowników i ich więź z firmą rodzinną

Dla kogo jest ten WEBINAR?

Ten WEBINAR to pierwszy krok do zyskania:

  • wyjątkowych wyników finansowych dzięki podejmowaniu najlepszych możliwych decyzji opartych na najważniejszych wskaźnikach biznesu,
  • spokoju z przekazania odpowiedzialności za wyniki Twojemu zespołowi, dzięki czemu będzie działał on sprawnie i samodzielnie,
  • większej ilości wolnego czasu, dzięki wiedzy na temat metod optymalizacji raportowania, zarządzania wizualnego oraz dostępu do najważniejszych wskaźników firmy w kilka sekund, które pozwolą patrzeć na procesy biznesowe z lotu ptaka,
  • budowy samodzielności Twojej firmy, abyś mógł (-a) zająć się tematami strategicznymi lub po prostu przyjemnościami na jakie masz ochotę,
  • satysfakcji z budowania jasnej,  pełnej szacunku komunikacji przy jednoczesnym odnoszeniu się do KPI i monitoringu procesów. 

Każda osoba uczestnicząca na żywo w tym Webinarze, która zostanie do końca, otrzyma od nas praktyczny prezent niespodziankę, w postaci dostępu do dodatkowych materiałów szkoleniowych dotyczących narzędzi Lean Management.

Zapisz się na webinar

Kto poprowadzi trening?

Radosław Witek   

Twórca i właściciel marki VIVIO. Z wykształcenia informatyk ściśle związany z SEO, z zamiłowania analityk uwielbiający pracować na liczbach.

Obecnie zdalnie prowadzi firmę zatrudniającą ponad 50 osób, w której strukturze znajduje się szereg działów, począwszy od zakupów i dostaw poprzez produkcję aż po wysyłkę.

W swojej pracy ceni niezależność i miejsce na kreatywność. Ciągle obserwuje zmieniający się rynek i potrzeby klientów, co powoduje, że bezustannie się rozwija.

W wolnych chwilach wspiera swoich synów grających w piłkę nożną. Chętnie uczestniczy z nimi w treningach, jeździ na rowerze i spędza czas z rodziną.

Radosław Witek

Andrzej Krótki  

Konsultant Strategiczny LeanPrezes LEAN TO WIN, szkoleniowiec i wdrożeniowiec lean z ponad dziesięcioletnim stażem. Autor bestsellera branżowego pt.: “Skuteczny Lider Lean”. Wykładowca na UE we Wrocławiu i w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Od wielu lat pomaga firmom w usprawnianiu procesów produkcyjnych, usługowych, administracyjnych i sprzedażowych. Jeśli miałby wybierać swoją ulubioną metodę lean wybrałby Zarządzanie Wizualne, ponieważ naprawdę pomaga ono zobaczyć procesy i wynikające z nich wyzwania.

W wolnym czasie chętnie uprawia sport, bliska jest mu zwłaszcza piłka nożna i narty biegowe. Nie wyobraża sobie życia bez rodziny i przyjaciół

Pomagał już takim markom jak m. in.: KGHM, RABEN, INGRAM Micro, STOLBUD, GREENBRIER, TRYUMF, Protech, Ceba Baby, Rawag, Unimot, Omega, Lesaffre, Geldbach, Thermoplast, Newag, Jamar, Rothlehner, Wolbrom, Prymat, Nutricia, Poltra, APA Group czy Kirchhoff. 

Andrzej Krótki, strategiczny konsultant lean

Poznaj opinie uczestników naszych szkoleń i warsztatów

“Sprawiłeś że chciało mi się nauczyć autoprezentacji, która przyciąga ludzi jak magnes” 

Dawid Sagan  – Właściciel Elemental Studio, architekt inwestujący na rynku nieruchomości

„Dopasowanie programu szkolenia do aktualnych potrzeb. Nie ma powtarzalności i słuchania tylko teorii. Polecam!

pracownik Santander Global Operations

„Uwielbiam Twój styl, cieszę się, że możemy się od Ciebie uczyć”

opinia na temat szkoleń Andrzeja Krótkiego w Akademii WSB

“Jak zawsze było przekozacko! Andrzej – jesteś naszym wzorem szkoleniowca idealnego!”

pracownik firmy rodzinnej INSTAL-PROJEKT

„Andrzej zadawał trudne pytania i prowadził nas do prostych, ale bardzo ważnych wniosków. Zaczęliśmy rozumieć o co w tym wszystkim chodzi i wciąż kontynuujemy współpracę”. 

Ireneusz Czarnecki – Prezes GELDBACH Polska.

„W skali 1-6, daję 10 :)”

opinia na temat zajęć Andrzeja Krótkiego w Akademii WSB

„I wtedy przypomniały mi się Twoje warsztaty, przeprowadzone po mistrzowsku. Zdałam sobie sprawę, że naprawdę dużo z nich wyniosłam (…) Oby więcej  ludzi z Twoim optymistycznym podejściem, energią i zaangażowaniem!” 

Anna Żbikowska – księgowa z firmy rodzinnej INSTAL-PROJEKT

Webinar już za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Partnerzy wydarzenia
Call Now Button