konsultacje strategiczne lean

KONSULTACJE STRATEGICZNE

Chcesz obniżyć koszty produkcji lub skrócić czas realizacji usług? Słyszałeś(-aś) o  LEAN, KAIZEN, mapowaniu procesów i wskaźnikach zarządczych, ale potrzebujesz eksperckiego wsparcia w pogłębieniu powyższych tematów. A może to Twoje procesy sprzedażowe lub administracyjne są mało wydajne i chcesz je zoptymalizować?

Świetnie trafiłeś! Poznaj naszą firmę i dowiedz się, jak za pomocą Konsultacji Strategicznych zwiększyć efektywność i samodzielność swojej firmy!

Prowadzimy Konsultacje Strategiczne:

 • dla właścicieli, managerów i liderów,
 • dla średnich i dużych firm,
 • dla firm rodzinnych,
 • z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych, usługowych, administracyjnych i sprzedażowych,
 • z zakresu zarządzania strategicznego i opartego na analizie wskaźników,
 • w formie zdalnej lub na żywo u Klienta (w zależności od potrzeb).

Lean - co to jest?

Lean Management to strategia zarządzania biznesem, która mówi o tym, aby nie robić rzeczy bezsensownych, zbędnych, nieprzynoszących żadnej wartości temu, czym się zajmujemy. To strategiczne spojrzenie na działania firmy i określenie, czy wciąż są aktualne, czy możemy coś usprawnić, by wynieść efektywność na wyższy poziom, a tym samym, wpłynąć pozytywnie na odbiór rynku i zadowolenie klientów. Innymi słowy, Lean to eliminowanie marnotrawstwa i skupienie się na wartości dodanej, za sprawą odpowiedniego nastawienia, ciągłych obserwacji i pomiarów oraz wdrażania optymalizacji procesowych. 

Na pierwszych, bezpłatnych Konsultacjach Strategicznych:

 • Opowiesz nam o swoich wyzwaniach i potrzebach biznesowych.
 • Wyjaśnimy Ci co to jest Lean Management, jak może Ci pomóc oraz jakimi jeszcze metodami i narzędziami posługujemy się w pracy z naszymi Klientami.
 • Poznasz czynniki, które wpływają na powodzenie wdrażania zmiany, czyli dowiesz się o co warto zadbać przed rozpoczęciem zyskownej transformacji lean, aby zmaksymalizować jej szansę na sukces.
 • Opowiemy Ci, w jaki sposób możesz optymalizować zarówno procesy operacyjne jak i zarządcze.
 • Dowiesz się dlaczego Twój Zespół lean i Twoi zaangażowani pracownicy są najważniejsi.
 • Oszacujemy zyski dla Twojego biznesu.
 • Konkretnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Opowiedz nam o swoich problemach i wyzwaniach,
a my opracujemy dla Ciebie
najlepsze rozwiązanie.

Kim jesteśmy?

LEAN TO WIN  to zespół ekspertów tworzących firmę szkoleniowo-wdrożeniową, świadczącą usługi z zakresu usprawniania procesów produkcyjnych metodami Lean Management.

Wdrażamy narzędzia wpływające na zwiększenie efektywności procesów i zaangażowania pracowników oraz zmniejszenie kosztów poprzez:

konsultacje strategiczne,

szkolenia pracowników, 

wdrażanie rozwiązań bezpośrednio u klienta. 

Więcej o naszym Zespole przeczytasz tutaj

Dlaczego warto wybrać Lean to Win ?

8 78 0

ponieważ osiągamy nawet takie spektakularne oszczędności w skali roku w jednej firmie

+ 184

ponieważ nasz zespół pracował już
dla tylu zadowolonych Klientów
w Polsce i zagranicą

Konkretne efekty

przyjazną współpracę łączymy z doświadczeniami z +50 branż i systemem usprawnień, co gwarantuje efekty

Chcesz wiedzieć więcej o tym, w jaki sposób pracujemy podczas dłuższych projektów wdrożeniowych? A może interesują Cię usprawnienia procesów operacyjnych i zarządczych jakie możesz osiągnąć dzięki Programowi Szybkich Efektów. Zajrzyj na: https://leantowin.pl/jak-pracujemy/ i przy okazji sprawdź, jakie rezultaty osiągnęli nasi klienci dzięki zyskownym transformacjom lean.

Chcesz poznać konkretne przykłady wdrożeń? Interesują Cię konkretne casy study, firmy i opinie klientów – zajrzyj na https://leantowin.pl/case-study/

Chcesz zgłębić swoją wiedzę na temat Lean Management, ciągłego doskonalenia i skutecznych usprawnień? Koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami na stronie https://leantowin.pl/baza-wiedzy-o-lean-management/